نظر سنجی

blog
نظر سنجی

با سلام و تقدیم احترام؛

عزیزان ما این پست را در نظر گرفتیم تا شما راحت تر بتوانید نظرات ارزشمندتان را در خصوص موارد ذیل با ما در میان بگذارید. مطمئنا برای ما بسیار با اهمیت خواهد بود و از وقتی که برای ما صرف می کنید سپاسگذاریم:

 1. چه دلایلی باعث شده تا ما را انتخاب کنید و برتری ما را در چه نکاتی می بینید؟
 2. نظر شما در خصوص تحلیل های ما و تحقق آنها با واقعیت بازار و همین طور ترسیم مسیر حرکت آینده قیمت توسط خطوط صورتی رنگ و بازدهی هایی که از تحلیلها کسب  می کنید چیست؟
 3. آیا نظم، آراستگی و کیفیت ارائه تحلیل های ما و حتی طراحی گرافیکی آنها در چارچوب های منحصر به فرد، موجب رضایت شما شده است؟
 4. با توضیحاتی که در بخش توضیحات تحلیلها، چه در بخش شرح تحلیل و ساختارهای امواج و چه در بخش نکات معاملاتی برایتان می نویسیم، تا چه اندازه به درک بهتر از حرکت آینده قیمت و آرامش شما کمک می کند و تا چه اندازه آنها را کاربردی می دانید و آیا برای هنرجویان نئوویو نیز مفید بوده است؟
 5. زمانی که به پشتیبانی مراجعه می کنید و یا سوالاتتان را در بخش نظرات کاربرانِ هر تحلیل می پرسید، آیا از نحوه پاسخگویی و راهنمایی های ما راضی بوده اید؟
 6. اینکه ما هیچ وقت عضو هیچ جایی نیستیم و بدون وابستگی و به صورت کاملا مستقل عمل می کنیم و هیچ وقت در حاشیه نمی رویم تا چه اندازه توجه شما را جلب کرده است؟

عزیزان هر زمانی فرصت داشتید برای ما مطلبی بنویسید، بدانید که ما حتما و در اسرع وقت، آنها را می خوانیم و از شما تشکر می کنیم.

 

شما حتی می توانید نظرات قبلی همراهان ما را در صفحه شخصی ما در اینستاگرام و در لینک زیر مطالعه کنید :

https://www.instagram.com/p/Bqu310ZgdCp/

دوستدار همیشگی شما، مهدی صاحبی

نظرات کاربران

جناب صاحبی عزیز من هم چه در دورانی که در اینستاگرام دنبال می کردم تحلیلاتون رو چه پیش از اون در تلگرام و چه درحال حاضر در سایت بسیار هم از محتوا و هم از شکل ارایه مطالبتون لذت می برم…طبیعتا در دوره های مثبت بازار برداشت و نظر جمع به سمت مثبت و خوش بینی بیشتر و احساس رضایت از رشد سرمایشون منجر به این موضوع می شه..اما همواره چرخه های بازار به تناسب تکرار می شن و حضور مستمر همراه با افزایش دانش و بهبود عملکرد منجر به نتایج بهتر می شه..من به نوبه خودم تحسینتون می کنم بسیار علاقه مندم که بتونم از دانشتون در یک دوره تخصصی بهره مند بشم…در عین حال براتون ارزوی موفقیت می کنم، براتون خوشحالم چون شما اونطور که بنده شناختم در کنار تخصص و دانش، نظم پشتکار اخلاق و صبر رو هم از خداوند متعال و تلاشتون به یادگار دارید.

  سلام بزرگوار؛

  این لطف و محبت شما رو میرسونه، متشکریم.
  همراهی شما همیشه باعث افتخار ما بوده. جناب دکتر عزیز، شما همیشه جز افرادی هستید که بهترین عملکردها رو دارید.

  موفق باشید عزیز گرامی؛

   ممنون از محبتتون..پاینده باشید

سلام :
1- علت انتخاب شما در درجه اول آرامشی هست که از بودن با شما به دست میاورم
2- درصد موفقیت تحلیل هاتون خیلی عالی هست فقط بعضی از سهام هاتون یکم زمان میبره تا موتورش روشن بشه و راه بیوفته ولی به قول معروف دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره
3- من 100 در صد راضی هستم
4- به نظر بنده حقر در حدی هست که جای سوالی برایم باقی نماند
5- 100 درصد شاید بهتره بگم 1000000 درصد
6- خیلی خیلی خیلی جالب است و برایم ارزشمند هست . و باعث افتخارم هست که با شما آشنا شده ام

  سلام بزرگوار؛

  این محبت شما رو میرسونه، ممنونیم. قلب ما همیشه لبریز از محبت همراهانمون هست و ما این رو لطف خدا میدونیم.

  از همراهی شما متشکریم. موفق باشید عزیز گرامی؛