نظر سنجی

blog
نظر سنجی

با سلام و تقدیم احترام؛

عزیزان ما این پست را در نظر گرفتیم تا شما راحت تر بتوانید نظرات ارزشمندتان را در خصوص موارد ذیل با ما در میان بگذارید. مطمئنا برای ما بسیار با اهمیت خواهد بود و از وقتی که برای ما صرف می کنید سپاسگذاریم:

  1. چه دلایلی باعث شده تا ما را انتخاب کنید و برتری ما را در چه نکاتی می بینید؟
  2. نظر شما در خصوص تحلیل های ما و تحقق آنها با واقعیت بازار و همین طور ترسیم مسیر حرکت آینده قیمت توسط خطوط صورتی رنگ و بازدهی هایی که از تحلیلها کسب  می کنید چیست؟
  3. آیا نظم، آراستگی و کیفیت ارائه تحلیل های ما و حتی طراحی گرافیکی آنها در چارچوب های منحصر به فرد، موجب رضایت شما شده است؟
  4. با توضیحاتی که در بخش توضیحات تحلیلها، چه در بخش شرح تحلیل و ساختارهای امواج و چه در بخش نکات معاملاتی برایتان می نویسیم، تا چه اندازه به درک بهتر از حرکت آینده قیمت و آرامش شما کمک می کند و تا چه اندازه آنها را کاربردی می دانید و آیا برای هنرجویان نئوویو نیز مفید بوده است؟
  5. زمانی که به پشتیبانی مراجعه می کنید و یا سوالاتتان را در بخش نظرات کاربرانِ هر تحلیل می پرسید، آیا از نحوه پاسخگویی و راهنمایی های ما راضی بوده اید؟
  6. اینکه ما هیچ وقت عضو هیچ جایی نیستیم و بدون وابستگی و به صورت کاملا مستقل عمل می کنیم و هیچ وقت در حاشیه نمی رویم تا چه اندازه توجه شما را جلب کرده است؟

عزیزان هر زمانی فرصت داشتید برای ما مطلبی بنویسید، بدانید که ما حتما و در اسرع وقت، آنها را می خوانیم و از شما تشکر می کنیم.

 

شما حتی می توانید نظرات قبلی همراهان ما را در صفحه شخصی ما در اینستاگرام و در لینک زیر مطالعه کنید :

https://www.instagram.com/p/Bqu310ZgdCp/

دوستدار همیشگی شما، مهدی صاحبی

نظرات کاربران